Msze św. i nabożeństwa

Porządek niedzielnych Mszy Świętych:

niedziela:
godz. 9:00 – Zwanowice; godz. 10:45 – Kruszyna; godz. 12:30 – Prędocin

Kopanie (świetlica) – sobota godz. 17.30 – od października do kwietnia / godz. 19:00 – od maja do września

dni powszednie: godz. 18:00 (lato) / godz. 17:00 (zima)
Zwanowice – wtorek i czwartek

Kruszyna – środa i piątek

Prędocin – poniedziałek, po wcześniejszym ogłoszeniu*

Sakrament pokuty i pojednania 30 min. przed Mszą św.

Nabożeństwa:

Dzień Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Archidiecezji Wrocławskiej dla naszej parafii przypada na dzień 5 lutego każdego roku.

• w każdy piątek w Kruszynie – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od g. 17:15 (16:15 w czasie zimowym), zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego 15 min. przed Mszą św.
  • niedziela – modlitwa różańcowa w Kruszynie – 30 min. przed Mszą św. prowadzona przez Wspólnoty Żywego Różańca.
  • I czwartek miesiąca – Zwanowice, 30 min przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za powołanych i w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych oraz za osoby będące w “Apostolacie Dwunastek”.
  • I piątek miesiąca – Kruszyna, od g. 17:00 (16:00 w czasie zimowym) adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi
  • nabożeństwa majowe / czerwcowe, w tygodniu o g. 17:30; w niedzielę 15 min przed Mszą św. i popołudniu o g. 16:30 rotacyjnie w wybranym kościele*
  • nabożeństwo różańcowe w październiku, w tygodniu o g. 17:15; w niedzielę 30 min. przed Mszą św. oraz popołudniu o g. 16:30 rotacyjnie w wybranym kościele*
  • nabożeństwo fatimskie, z procesją różańcową, od maja do października, każdego 13 dnia miesiąca, po Mszy św. – rotacyjnie według zapowiedzi*
  • nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście: czwartek o g. 17:30 w Zwanowicach – dla dzieci piątek g. 9:00 w Prędocinie – dla dorosłych; piątek g. 17:45 w Kruszynie – z udziałem młodzieży oraz w sobotę g. 17:00 w Kopaniu.
  • nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, w niedzielę Wielkiego Postu o g. 16:00: w Zwanowicach ( od I do III Niedzieli WP); w Kruszynie (od IV do Niedzieli Palmowej).