Ogłoszenia duszpasterskie, 16.06.2024

1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w tygodniu odprawiane są o g. 17:30. W niedzielę 15 min przed Mszą św. Spowiedź św. w tygodniu po Mszy św. W przyszłą niedzielę nabożeństwo czerwcowe w Zwanowicach o g. 16:30.

2. Dziś obchodzimy 11 rocznicę ingresu do archikatedry wrocławskiej JE Ks. Abpa Józefa Kupnego. Polecamy naszej modlitwie najdostojniejszego Arcypasterza.

3. W poniedziałek o g. 19:30, w par. Podwyższenia Krzyża Św. w Brzegu odbędzie się spotkanie rejonowe dla Parafialnych Zespołów Synodalnych.

4.W przyszłą sobotę, w Kruszynie chcemy kontynuować prace związane z wymianą rur spustowych przy kościele. Serdecznie proszę Panów o pomoc, prace zaczniemy o g. 9:00.

5. Dobiega końca kolejny rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam wszystkie dzieci i rodziców na wspólne dziękczynienie, które będziemy zanosić podczas każdej Mszy św. w przyszłą niedzielę. Natomiast w Kruszynie odbędzie się wręczenie nagród dzieciom, które najbardziej zaangażowały się w spotkania z „owieczką Madzią”.

6. Zapraszam członków Rady Parafialnej z Prędocina oraz Panią Sołtys wraz z Radą Sołecką Prędocina na spotkanie w środę na g. 19:15 do Domu Kultury.

7. W Liturgii Kościoła, będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia: poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak; piątek – św. Alojzego Gonzagi, zak.

8. W poniedziałek Msza św. w Prędocinie. W przyszłą niedzielę Msza św. w Kopaniu o g. 17:15.

9. Zachęcam do zakupu nowego numeru tygodnika NIEDZIELA, a w nim; o gorącym kryzysie na granicy z Białorusią; jak nie pozwolić się zmarginalizować, wobec obrony życia nienarodzonych i krzyży w przestrzeni publicznej?; o chrześcijańskich korzeniach kultury w Europie”. Cena 10 zł.