Ogłoszenia duszpasterskie, 09.06.2024

1. Zapraszam do udziału w nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w tygodniu odprawiane są o g. 17:30. W niedzielę 15 min przed Msza św. Spowiedź św. w tygodniu po Mszy św.Dziś nabożeństwo czerwcowe w Kruszynie o g. 16:30.

2. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszki w Kruszynie na rzecz spłaty inwestycji montażu systemu multimedialnego. Zebraliśmy kwotę 580 zł. spłacając koszta inwestycji. Dziękuję Panom: Tomaszowi Krzyszczuk, Sławomirowi Drozd, Grzegorzowi Piwińskiemu, Pawłowi Kawiak, Jakubowi Babicz za pracę przy kościele związaną z wymianą części rur spustowych. Bóg zapłać!

3. W najbliższą sobotę odbędzie się wyjazd dzieci z I Komunii św. i ich rodziców do Barda. Wyjazd z plebani o g. 8:45.

4. Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na kolejne nabożeństwo fatimskie, które odbędzie się w czwartek (13.06) w Zwanowicach po Mszy św. Zabierzmy ze sobą świece na procesję ulicami wioski.

5. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić 11 rocznicę ingresu do archikatedry wrocławskiej JE Ks. Abpa Józefa Kupnego. Polecamy naszej modlitwie najdostojniejszego Arcypasterza.

6. W Liturgii Kościoła, będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia: wtorek – św. Bartłomieja, Ap; czwartek – św. Antoniego z Padwy, prezb i dK; piątek – bł. Michała Kozala, bpa i m.

W poniedziałek Msza św. w Prędocinie a w sobotę o g. 19:00 w Kopaniu.

7. Zachęcam do zakupu nowego numeru tygodnika NIEDZIELA, a w nim; Czy łatwo dziś być proboszczem? O jakości naszej wiary ;o fenomenie życia bł. Karoliny Kózkówny, jak dziś inspiruje młodych? ”. Cena 10 zł.