I Komunia Święta i Rocznica w Parafii

W niedzielę Zesłania Ducha Świętego, w naszej Parafii przeżywać będziemy uroczystość I Komunii Świętej. Pięcioro dzieci przyjmie po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa w Komunii św, podczas Mszy św, która sprawowana będzie w kościele w Zwanowicach o g. 12:30. W związku z tym, Msza św. w Prędocinie o g. 9:00. Otoczmy dzieci naszą modlitwą, wypraszając im potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo, w rozwijaniu wiary i miłości do Chrystusa Eucharystycznego. O ile to możliwe, osoby nie związane z uroczystością zachęcam do skorzystania z innej godziny Mszy św.

Natomiast w następną niedzielę, tj. 26 maja w kościele parafialnym, w Kruszynie o g. 9:00 będziemy przeżywać I Rocznice Komunii św. Msza św. w Zwanowicach, w tym dniu o g. 10:45.