Roraty ze św. Franciszkiem 2023

Za nami czas adwentowej drogi, naszego przygotowania do Świat Narodzenia Pańskiego. Dziękuję Parafianom za udział w zarówno w rekolekcjach adwentowych , jak i w Roratach, które były odprawiane dla dorosłych w poniedziałki, a dla dzieci od wtorku do piątku. W tym roku wraz ze św. Franciszkiem z Asyżu budowaliśmy w naszych sercach stajenkę dla Pana Jezusa. Dziękuję wszystkim dzieciom, które przychodziły na Roraty ze swoimi pięknymi lampionami ! Dziękuję za składane serca z dobrymi uczynkami oraz za wspólną modlitwę i śpiew piosenki “Cuda dzieją się…”. Ufam, że ten czas pozwolił Wam przygotować serca na narodziny Dzieciątka Jezus! dziękuje także Rodzicom za udział i wsparcie 🙂 W piątek, na zakończenie Rorat odbyło się wręczenie niespodzianek oraz otrzymaliśmy światełko pokoju z Betlejem. Dziękuję Klaudii, za przyniesienie światła do naszej Parafii.