Przyjdź Panie, czekamy…Rekolekcje Adwentowe

W dniach 10-12 grudnia 2023 trwały w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Słowo Boże głosił nam ks. Paweł Druszcz SDB, z Wrocławia. Dziękujemy za trud głoszenia nauk rekolekcyjnych, za wspólną modlitwę, za każdy uśmiech i życzliwość. Każdego dnia mogliśmy wsłuchiwać się we fragmenty Pisma Św. które były dla nas drogowskazem szukania obecności Boga w naszej codzienności. Szczególną Relikwią, była “chusta z Manoppello”, która jest świadkiem zmartwychwstania Pana Jezusa. To niezwykły świadek tego wydarzenia, na którym zostało utrwalone “odbicie twarzy Zmartwychwstałego Chrystusa”. Zwieńczeniem rekolekcji była w czwartek spowiedź adwentowa.

Dziękuję Wam za obecność i modlitwę. Dziękuję także wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowania i pomogły w przyjęciu ks. Rekolekcjonisty.

Życzymy Ks. Pawłowi, na nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym, łaski zdrowia, pokoju i nadziei, którą przynosi Dzieciątko Jezus.