II Bal “Wszystkich Świętych” w Kruszynie!

Parafia wraz z Sołtysem Kruszyny zapraszają dzieci i rodziców na „spotkanie ze Świętymi, czyli na „Bal Wszystkich Świętych”, który odbędzie się w Kruszynie, w niedzielę 29.10.2023.

Program spotkania:

Początek w kościele w Kruszynie o g. 16:30, modlitwa różańcowa ze Świętymi, następnie przejście korowodem ze światłami do Domu Kultury (w przypadku dobrej pogody) i rozpoczęcie zabawy.

Informacje:

Proszę aby dzieci ubrane były w strój ulubionego ŚWIĘTEGO oraz posiadały jego papierowy wizerunek.

Proszę zaopatrzyć dzieci w latarkę lub telefon komórkowy.

W programie wspólne tańce, zabawa, konkursy. Przewidziany jest również poczęstunek. (czas zabawy ok. 3 godz.)

Zgłoszenie dzieci oraz wszelkie informacje dotyczące organizacji zabawy i poczęstunku

Zgłoszenia oraz sprawy organizacyjne u Pani Katarzyny Fedorowicz, tel. 510 265 099.