Dobry START w Nowy Rok Szkolny!

Kochane dzieci, Droga młodzieży i Rodzice. Za nami już wakacje, za które chcemy Dobremu Bogu PODZIĘKOWAĆ, za ten piękny czas, słoneczne dni, wypoczynek i zabawę… Przed nami Nowy Rok szkolny i katechetyczny 2023/2024. Chcemy go dobrze rozpocząć, by nie było falstartu, dlatego serdecznie zapraszam Was na Eucharystię, która będzie sprawowana w niedzielę, 3 września w kościele w Kruszynie o g. 10:45, ze szczególną modlitwą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Was, rodziców i nauczycieli. Najmłodsi niech przyniosą ze sobą plecaki szkolne i przybory, które poświęcimy, aby Wam jak najlepiej służyły 🙂

Z wakacji wróciła również “owieczka Madzia”, pełna pięknych wrażeń i niespodzianek dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnych spotkań w każdą niedzielę. Msze św. ze Słowem Bożym dla dzieci – w IV niedzielę miesiąca w Zwanowicach i w Kruszynie.

Od najbliższej niedzieli do 17 września, można składać do ks. Proboszcza (np. na pendrive) zdjęcia z wakacyjnego konkursu fotograficznego, który dotyczył zrobienia zdjęć z kościołów lub kaplic, które nawiedziliście podczas wakacyjnych wycieczek. Prezentacja zdjęć i nagrody wręczane będą po Mszy św. 24 września w Zwanowicach.