Odpust i dożynki w Prędocinie, 27.08.2023

W niedzielę mieszkańcy Prędocina przeżywali uroczystość odpustową ku czci NMP Częstochowskiej. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. Wiesław Rak z Wrocławia. Podczas Mszy św. dziękowaliśmy za obecność i opiekę naszej Matki Bożej Częstochowskiej, za otrzymane łaski a także za czas zbiorów, którego wymownym znakiem był wieniec dożynkowy. Zostały też poświęcone nowe schody oraz odnowione drzwi wejściowe do kościoła. Po Mszy św. wierni zostali poczęstowani poświęconym chlebem.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie kościoła, dekorację oraz prace porządkowe przy kościele. Dziękujemy za złożone ofiary i przygotowanie poczęstunku dla naszych gości. Dziękujemy scholi “Kruszynki” wraz z Panem Bartoszem za poprowadzenie śpiewu oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza za asystę, Pani Paulinie Sznajder za przygotowanie relacji fotograficznej. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w pięknym przeżyciu uroczystości.