Zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie WAKACJI ;)

W niedzielę, 25 czerwca podczas każdej Mszy św. dzieci wraz z rodzicami dziękowali Panu Bogu za kolejny rok szkolny i katechetyczny, za Boże błogosławieństwo w nauce, za trud zdobywania wiedzy i umiejętności, których owocem jest nie tylko świadectwo na koniec roku szkolnego, ale także radość z pomnażania talentów i zdobywania nowych doświadczeń. Przed Wami już tylko, czas odpoczynku, zabawy, podróży… Warto jednak pamiętać, że wakacje są pięknym czasem kiedy są przeżywane, podobnie jak rok szkolny z Panem Bogiem, czyli codzienna modlitwa, niedzielna Msza św. troska o czyste serce. Jeśli jesteś ‘Przyjacielem” Pana Jezusa, to nie zapomnij o Tym, który Cię tak bardzo kocha i dla nas uczynił ten piękny świat i cieszy się, kiedy potrafimy Mu dziękować, być wdzięcznymi za Jego, pełne miłości dary.

Podczas Mszy św. ks. proboszcz, wręczył dzieciom nagrody za udział w spotkaniach z “owieczką Madzią”. W ciągu roku szkolnego, łącznie uczestniczyło 34 dzieci, oddając ponad 250 kuponów; wśród których najlepszym, z największą liczbą oddanych kuponów z odpowiedziami uzyskał Antoś Sznajder z Kruszyny. Drugie miejsce zajęła Martynka Piwińska, również z Kruszyny. W pozostałych miejscowościach, zwyciężyły, w Zwanowicach: 1. Ola Chmielewska; 2. Ola Stopa; w Prędocinie: 1. Zuzia Łuniewska, 2. Zosia Lange; w Kopaniu: 1. Marcel i Marlenka Struk. Owieczka Madzia z nagrodami będzie zatem odpoczywać i podróżować z dziećmi 🙂 Wszystkim dzieciom dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniach!

Życzymy Wam pięknych, słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji, pełnych dobrych przygód i zabawy.