Zakończenie Białego Tygodnia

Zwieńczeniem Białego Tygodnia dzieci przeżywających czas, uroczystości I Komunii św. był wyjazd wraz z rodzicami do Sulistrowiczek, do sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady. Dziękowaliśmy wspólnie za dar obecności Pana Jezusa w sercach najmłodszych i zawierzaliśmy się wspólnie pod opiekę Matki Bożej. Ks. Jakub Bartczak, opowiedział nam o tym wyjątkowym miejscu, oraz wykonał dla nas jeden, ze swoich utworów. Po Mszy św. udaliśmy się na Przełęcz Tąpadła, skąd pieszo ruszyliśmy na szczyt Ślęży. Było to duże wezwanie :). Po dojściu na szczyt, mogliśmy w końcu odpocząć i cieszyć się piękną pogodą, widokami oraz zwiedzać to wyjątkowe miejsce. W nagrodę zostaliśmy obdarowani pysznymi lodami :). Zakończeniem dnia było pieczenie kiełbasek. Dziękujemy.