I Komunii św. 21.05.2023

W dniu 21 maja 2023 roku w Kruszynie przeżywaliśmy uroczystość I Komunii św. Dzieciom i ich rodzicom życzymy, wielu łask Bożych, by to spotkanie z Miłością, umocniło wiarę i kształtowało ich młode serca. W ramach “Białego Tygodnia” dzieci uczestniczyły we Mszy św. słuchały Słowa Bożego i dziękowały za dar Eucharystii. W programie tego Tygodnia było spotkanie z Misjonarzem z Maroka, z o. Symeonem, który opowiadał dzieciom o misjach w Afryce, dzieci wsparły również Dzieło Misyjne Kościoła, niosące pomoc dzieciom w krajach misyjnych oraz otrzymały Pamiątki z I Komunii św. – obrazki. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości, szczególnie scholii z Panem Bartoszem.