Ogłoszenia duszpasterskie, 23.06.2024

1. Dziś nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zwanowicach o g. 16:30. W tygodniu o g. 17:30, w przyszłą niedzielę 15 min. przed Mszą św. Spowiedź św. w tygodniu po Mszy św.

2. Wszystkim ojcom, składamy najserdeczniejsze życzenia, z okazji Dnia Ojca, wypraszając potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i szczególne wsparcie św Józefa.

2. Dziękuję Panom: Romanowi Sznajder, Tomaszowi Krzyszczyk, Piotrowi Kawiak, Piotrowi Bylak oraz Grzegorzowi Piwińskiemu za pomoc w pracach przy kościele w Kruszynie.

3. Do kościoła w Kruszynie, został zakupiony nowy trybularz i łódka oraz statyw na paramenty liturgiczne. Łączny koszt to 1715 zł. Dziękuję także Panu Grzegorzowi Piwińskiemu za ufundowanie nowego kociołka na wodę święconą. Koszt 500 zł.

4. W poniedziałek Msza św. w Prędocinie; we wtorek nie będzie Mszy św. w Zwanowicach, natomiast w czwartek Msza św. w Zwanowicach wyjątkowo o g. 7:30. W sobotę dodatkowa Msza św. w Kruszynie o g. 8:00, natomiast w Kopaniu w sobotę, o g. 19:00

5.W najbliższy piątek odwiedzę chorych wg. zapowiedzi.

6. W sobotę, 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. To szczególny dzień modlitwy w int. Ojca Św. Franciszka. Tradycyjna zbiórka tzw. Świętopietrze na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Św. Franciszka odbędzie się w przyszłą niedzielę do puszki.

7. W Liturgii Kościoła, będziemy w tym tygodniu obchodzić wspomnienia: poniedziałek – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej; piątek – św. Ireneusza, bpa i m; sobota – uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła.

8. Zachęcam do zakupu nowego numeru tygodnika NIEDZIELA, aw nim; Bycie tatą, czyli miłość, odpowiedzialność, stałość, troska; Co Biblia mówi o seksualności człowieka? O roli dzwonków w Biblii . Cena 10 zł.

9. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz korzystającym z urlopu, życzę dobrego, słonecznego i bezpiecznego wypoczynku, pamiętajmy o spotkaniu z Panem Bogiem, zarówno w kościele, jak i dziełach stworzeniach.

10. W minionym tygodniu do wieczności odszedł +Mieczysław SAWICKI l. 94 ze Zwanowic. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…